Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstawianie zdjęć
12.05.2016, 19:53
Wstawianie zdjęć
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam pewien problem i mam nadzieję,że w tym dziale znajdę na niego sposóbBig Grin
Mianowicie ,nie potrafię wstawiać zdjęć do wiadomości prywatnej, znając życie, coś przeoczyłem, jak to ja, ale cóż, to wina mojej wrodzonej ślepoty i lenistwa,że wolę spytać od razu niż się pomęczyć Big Grin
Zdjęcia mam na komputerze, i chcąc jest przeciągnąć z folderu do wiadomości włącza mi się zdjęcie, i jeśli cofnę, to wracam do wiadomości,którą pisze, jednak nie ma w niej tego przeniesionego myszką zdjęcia. Kopiuj wklej też nie działa, gdyż nie mogę wkleić w wiadomości. Wklej mi się po prostu nie wyświetla, jest wyblakłe. Jest też tu coś takiego jak wprowadź obrazek, lecz muszę wprowadzić adres URL tego obrazka, a nawet kopiując numer obrazka itd. nic się nie dzieje, a chyba obrazki będące na kompie adresu URL nie mają(tu mogę się mylić bo się nie znam, więc wyrowadźcie mnie z błędu Big Grin ).
Proszę o pomoc, i dziękuję z góry za samo przeczytanie tego monologu Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSM8txAAxPrX8vFV0HaSSz...EptZhE_561]
ZAGGAN
Demon of darkness...

W niebezpieczeństwie bezpieczeństwem jest wiedzieć, ile można ryzykować...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15.05.2016, 13:46
RE: Wstawianie zdjęć
Wejdź na imgur.com
Zuploaduj obrazek
Klknij na niego ppm -> copy image location
Wstaw link w tagach img.

[Obrazek: qZwr5jY.png]
YouTube | Twitch | Google+ | Website
Eyes of a demon, agent of miscreation, mind of illusion,
Ghost of a fabrication, limbs of a titan grinding the empty shell.
This is me.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie forum graczy Duel Masters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Awards | Nieprzeczytane posty