Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraków, szukam graczy
20.05.2014, 01:32
Kraków, szukam graczy
Witam! Jestem z okolic Krakowa, i jestem ciekaw, czy organizowane są turnieje w samym Krakowie lub w Katowicach, zainteresowanie wynika z tego, że ostatni raz grałem w DM 4 lata temu, i chętnie bym do tego wrócił, o ile jeszcze się coś na scenie dzieje. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20.05.2014, 06:59
RE: Kraków, szukam graczy
Nie i nie, pozdrawiam z Krakowa. Jednak może się udać z jakimś wyprzedzeniem zorganizować spotkanie, chociaż ostatnie było chyba jakieś 2 lata temu i w końcu nie doszło do skutku, ale wcześniej bywało po jakieś 5 osób. Daj termin który ci pasuje i miejsce (no chyba że po prostu mac) to postaram się ogarnąć kilkoro ludzi.

Windswept alpine scrub...
20.05.2014, 10:40
Miejsce jest dowolne, byleby blisko centrum, najlepiej =) Pasuje mi każdy termin który zaproponujecie imo, aczkolwiek jakby coś się zmieniło, to z pewnością dałbym znać.
20.05.2014, 17:40
https://www.facebook.com/groups/323671351035212/ polecam swoją drogą, łatwiej tam gdzie jest więcej nie za bardzo aktywnych graczy

Windswept alpine scrub...
28.06.2014, 20:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2014 20:20 przez duel masters.)
siemka jestem zainteresowany twoją ofertą tylko spotkajmy się w sierpnu ponieważ
1-mam wyjazdy
2-chciałbym zagrać w DM z kimś z krk
3-powymieniałbym się jakimiś elo kartami
4-jestem z krk

Pozdrawiam duel mastesRolleyes

mnie pasuje na ulicy Lubomirskiego ale spotkajmy się na rondzie mogilskim jeśli nie wiesz gdzie jest Lubomirskiego bo tam jest dragonus i tam są stoły na których można grać to spoko ja Cię zaprowadzę

lub też pasuje mi termin od 29-do 8.07.2014
4.01.2017, 10:53
Widzę że temat stary ale gdyby ktoś chciał jeszcze pograć w Krakowie/Zakopanem to jestem jak najbardziej chętny na format US. Ponadto mam 2 kumpli którzy w odpowiednim terminie na pewno by wpadli więc to już bite 3 osoby, w razie czego pisać pm Wink

Chcesz pohandlować? Dobrze trafiłeś Wink

Mój Control BUG:
DECIMATION

I'm not smoking anymore...But I ain't smoking any less #420
18.01.2017, 03:32
(4.01.2017 10:53)Hess napisał(a):  Widzę że temat stary ale gdyby ktoś chciał jeszcze pograć w Krakowie/Zakopanem to jestem jak najbardziej chętny na format US. Ponadto mam 2 kumpli którzy w odpowiednim terminie na pewno by wpadli więc to już bite 3 osoby, w razie czego pisać pm Wink

Ja mieszkam w Krakowie i chętnie bym pograł. Pare dni temu odkopałem karty, pokazałem współlokatorowi, zagraliśmy i jaram się tym znowu jakby w 2017 nie było jedynki!
18.01.2017, 10:42
(18.01.2017 03:32)Aqua Sniper napisał(a):  
(4.01.2017 10:53)Hess napisał(a):  Widzę że temat stary ale gdyby ktoś chciał jeszcze pograć w Krakowie/Zakopanem to jestem jak najbardziej chętny na format US. Ponadto mam 2 kumpli którzy w odpowiednim terminie na pewno by wpadli więc to już bite 3 osoby, w razie czego pisać pm Wink

Ja mieszkam w Krakowie i chętnie bym pograł. Pare dni temu odkopałem karty, pokazałem współlokatorowi, zagraliśmy i jaram się tym znowu jakby w 2017 nie było jedynki!

Hahahaha no to super Tongue Grasz US czy HYbrydą/JP?

Mój Control BUG:
DECIMATION

19.01.2017, 21:19
(18.01.2017 10:42)Hess napisał(a):  
(18.01.2017 03:32)Aqua Sniper napisał(a):  

Hahahaha no to super Tongue Grasz US czy HYbrydą/JP?

US - historia jest odkopana z czasów kiedy JP dopiero wchodziły w obieg, a ja wtedy pozostałem przy US. Teraz sesja, ale jak zawierucha opadnie, to palę się do grania Big Grin.
22.02.2017, 08:00
Siemka! Rozmawiałem z Bartkiem Orzechowskim i też mówi że chętnie by się spotkał, może ustalimy wstępnie jakąś datę spotkania w Krakowie? Mówimy raczej o kartach US ale ludzie z JP tez mogą wpaść, może nawet ktoś z okolic Katowic by przyjechał, co? Jakie terminy wam pasują? Ja myślę nad weekendem 18/19.03, co do miejsca to galeria Kazimierz wydaje się spoko, tak jak za starych czasów w smoku na turniejach, ale miejsce jest najmniej ważne. To kto był by chętny? Pisać!

Mój Control BUG:
DECIMATION

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie forum graczy Duel Masters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Awards | Nieprzeczytane posty