Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie postów w giełdzie
2.02.2014, 12:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2014 12:12 przez Damek.)
Usuwanie postów w giełdzie
Cześć. Ostatnio ktoś w moim sklepiku napisał, że Biliona na sell. Ja zapytałem chyba o cenę. Ale jak się dziś okazało (kosz-,-) zapytałem o to w moim sklepiku. Oba posty zostały od razu usunięte...Pomyliłem się i zamiast pw napisałem odpowiedź chyba. Dlatego proszę, aby nie usuwać tak szybko postów w tamtym dziale, albo dać mi moda do chociaż mojego sklepiku, abym mógł operować postami ze swojego tematu.

Głupim j est definitywny zakaz pisania ofert itp w sklepiku danej osoby, bo to od niej zależy co tam będzie. Jeśli ktoś zgłosi post to dopiero usuwajcie. A jeśli musicie usuwać to poczekajcie od 24-48 godzin, zanim cokolwiek tam zrobicie.

Teraz nie wiem kto z osób z forum miał tego billiona. A ta osoba myśli pewnie ze nie jestem zainteresowany bo nie dałem znaku życia...

Proszę o zamianę takiego postępowania.

Pozdrawiam, Damek.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2.02.2014, 12:25
RE: Usuwanie postów w giełdzie
Cytat:Głupim j est definitywny zakaz pisania ofert itp w sklepiku danej osoby, bo to od niej zależy co tam będzie.
Temat danej osoby jest miejscem tylko na komentarze lub ewentualne uwagi administracji (np. prośba o zdjęcia w przypadku nowych użytkowników). Wszystko inne powinno być załatwiane na PW aby w giełdzie panował jako taki porządek, a po temacie jakiejś osoby było widać od razu, czy jest rzetelna czy nie.

Cytat:Teraz nie wiem kto z osób z forum miał tego billiona.
Dlatego posty nie są usuwane tylko przenoszone do kosza, żeby w razie czego można było to sprawdzić.
http://duelmasters.com.pl/topic-oddzielo...lipsa--268

[Obrazek: ZerFKgG.png]
[Obrazek: coestar.gif]
Callisto Deck Builder
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2.02.2014, 12:27
RE: Usuwanie postów w giełdzie
I tak uważam, że to durne, ale to tylko moja opinia. Pis joł. Do zamknięcia Wink.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie forum graczy Duel Masters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Awards | Nieprzeczytane posty