Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nurtujące pytania o Duel Masters
27.03.2017, 00:34
RE: Nurtujące pytania o Duel Masters
(26.03.2017 17:52)Loki napisał(a):  Nie wychodzi na jedno, bo są przypadki gdzie ma to znaczenie, chociaż co prawda są raczej bardzo rzadkie.
1. Tak
2. Można położyć. Parę postów wyżej podałem Ci spisy wszystkich dopiszczalnych w grze kart i jak one wyglądają.
Najwyrazniej kolejna podróbka.

1.Rozumiem, rozumiem, a czy karty magiczne można używać zarówno na stworach odtapowanych jak i tych zatapowanych?

2.Czyli na dobrą sprawę blockery z dopiskiem "This creature can't attack" różnią sie od tych z dopiskiem "This creature can't attack players" tym, że te pierwsze w ogóle nie mogą atakować, a te 2 mogą, ale jedynie stwory?

3. Efekt specjalny np potwora masked horror, shadow of scorn polega na tym ze kiedy ją położę 1 karta z ręki przeciwnika jak sie domyślam ląduje w cmentarzu, no ale kto wybiera tą kartę? ja czy rywal? no to radom czyli losową no to musi potasować je i tyłem do przodu wybrać która odpada czy jak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
9.04.2017, 08:44
RE: Nurtujące pytania o Duel Masters
(27.03.2017 00:34)Drakenix napisał(a):  1.Rozumiem, rozumiem, a czy karty magiczne można używać zarówno na stworach odtapowanych jak i tych zatapowanych?

2.Czyli na dobrą sprawę blockery z dopiskiem "This creature can't attack" różnią sie od tych z dopiskiem "This creature can't attack players" tym, że te pierwsze w ogóle nie mogą atakować, a te 2 mogą, ale jedynie stwory?

3. Efekt specjalny np potwora masked horror, shadow of scorn polega na tym ze kiedy ją położę 1 karta z ręki przeciwnika jak sie domyślam ląduje w cmentarzu, no ale kto wybiera tą kartę? ja czy rywal? no to radom czyli losową no to musi potasować je i tyłem do przodu wybrać która odpada czy jak?

1. Tak, można zarówno na odtapowanych i zatapowanych.
2. Tak, jest tak jak napisałeś.
3. Z doświadczenia jak grałem, to zawsze ja wybierałem kartę jakiej ma się pozbyć przeciwnik, oczywiście nie patrząc na to jaka to karta.

[Obrazek: pokeball_colour_changer_thingy_by_pixelb...6sctu4.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie forum graczy Duel Masters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Awards | Nieprzeczytane posty